Dobrý den, Tomáši,

nejsem si jist jestli dobře chápu otázku, ale stránka není dobře graficky zpracovaná, ty fotky jsou obrovské a text oproti nim drobný a nekonečný.  Mělo by to být úderné, stručné, jasné.
{Unitář1}

On 13.06.2018 10:09, tomas.peceny@post.cz wrote:

Dobrý den {Unitáři1}, nazdar {Unitáři2},
     moje mysl se zase stočila k
 našemu Sdružení - snad pochopitelně, když na tom pořád dělám. Tohle ptaní druhých je krédo i těch mých předchozích politických stránek .
    
{...}

     A ta otázka i pro Vás: někde v
 tom, co dělá naše Sdružení, je chyba - proč taková skoro recesistická aktivita, týkající se základního zájmu všech lidí, nezískává ani v Česku ani v Unitarii ani u těch padáčkářů potřebnou pozornost. Nojo, ono je těžké prezentovat takový problém jako (pardon!) srandičku.
     Teď se snažíme doplnit prezentaci znělky 'Proti větru' v úvodu = introduction informací pro lidi, kteří neumějí česky, podle konceptu té přehrávací stránky.  A dostali jsme k tomu i názor učitelky {...}.
     Prosím Vás o názor na tu věc a na samu vazbu toho úvodu a hlavní stránky. Já mám pořád pocit, že na tom 'úvodu' je moc znát, že jeho text vznikl jako popis jedné z potíží; a že tu úlohu úvodu, tak, jak ji používáme i na odznacích, proto neplní dobře. Ale už z toho neumím vyjít jinak, když se snažím zachovat strukturu těch stránek, abych nemátl ty, kdo se ně podívají znova.
     Dík Vám oběma,
          zdraví a pohodu,
    
           Tomáš