Subject:

Re: naše Sdružení

Date:

Fri, 15 Dec 2017 00:21:18 +0100

From:

Tomáš Pečený Global Co-operation <tomas.peceny@global-cooperation.cz>

To:

{...}

Dobrý den paní {...},
      děkuji Vám za Váš pohled na tu věc, já jsem měl na mysli spíš tip na někoho z lidí, koho by ta problematika mohla zajímat natolik, aby se zúčastnil té diskuse, kterou jsme začali osobně s lidmi z různých koutů světa, vylepšil svým příspěvkem pohled, ke kterému jsme dospěli a pomohl tak tu diskusi rozšířit; nebo svými obecným možnostmi tu snahu účinně podpořil.
      Nejen ten Váš pohled ukazuje, že celý ten záměr není dál srozumitelný, protože z těch cizinců se nikdo neodhodlal ('nemá dost hroší kůži') tu věc prezentovat i svým jménem, takže to zvnějšku vypadá, jako když pár lidiček z jednoho bodu na glóbu chce vykládat světovým politikům jak mají ke světu přistoupit. Obávám se, že myšlenku 'Vždyť přece všichni lidi po celém světě chtějí totéž a skoro všichni jsou schopni se o dobré cestě k tomu osobně domluvit.' s výzvou ' V malém rozsahu jsme to předvedli a  nabízíme vám vyzkoušenou spolehlivou techniku, zkuste se jejím prostřednictvím domluvit s dalšími a tak dokazovat dál, že to jde.' je velice těžké vyjádřit na první pohled přitažlivě právě pro ty lidi, kteří jsou schopni osobními kontakty tu myšlenku po světě šířit.
      Ještě jednou dík Vám,
           Tomáš Pečený

On 14.12.2017 09:39, {...} wrote:

Dobry den Pane Peceny,
Moc se omlouvam, ale ted pred Vanoci bohuzel nemam cas se tomuto venovat. V praci mame financni zaverky a jeste resim i nenadale rodinne zalezitosti. Koukala jsem na Vasi stranku a doporucuji ji vylepsit. Chapu, ze ji financujete z vlastnich zdroju, ale format je zastaraly a tudiz neatraktivni. Jestli chcete opravdu by atraktivni organizaci pro verejnost, musite se snazit, aby stranky (a veskera propagace) vypadaly vice profesionalne. 

A mozne to je, protoze muj pritel si nechal za 5 tis Kc udelat tento web:

{...}

Pro inspiraci take doporucuji tuto stranku {...}

Snazte se na webu jasne vysvetlit, co je Vase mise, vize, aktivity...atd... Musi to byt vsem na prvni pohled jasne (a komunikovano atraktivne).

Bohuzel vice Vam pomoct nedokazu.
Dekuji za pochopeni

{...}


2017-12-04 14:38 GMT+01:00 Tomáš <tomas.peceny@global-cooperation.cz>:
Ještě jednou dobrý den (já vlastně neznám Vaše příjmení),
     to naše Sdružení má stránky http://global-cooperation.cz/ úvodní infomaci.
     Dík,
        zdraví a pohodu,
          Tomáš Pečený
------------------------------
Můj osobní mobil je {...}; to číslo na stránkách je můj záložní {...} (doteď mi na něj volal jediný člověk, právník, s kterým jsem vyjednával licenci na tu znělku).